UWAGA: Strona w trakcie modernizacji. Niektóre funkcje nie działają poprawnie. W sprawie wycen proszę kontaktować się z działem handlowym.

O FIRMIE

Nasza  firma istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się profesjonalnym nadrukiem na artykułach reklamowych. Sami sprowadzamy gadżety, projektujemy i wykonujemy nadruki. Oferujemy bardzo duży wybór upominków. Posiadamy własny park maszynowy zaopatrzony w urządzenia jedno- i wielokolorowe, w którym wykonujemy nadruki. Wykonujemy grawerowanie na artykułach reklamowych.

Dysponujemy bogatym asortymentem różnorodnych upominków reklamowych: długopisów, zapalniczek, smyczy, breloków, zegarów, balonów, koszulek, kalkulatorów, notesów itd. itp.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Do tej pory wykonywaliśmy gadżety m.in. dla firm  Kredyt Bank, Grupa Żywiec, Carlsberg, Raisio Foods Polska, Scania  Polska,  Media Markt, Coca-Cola, Franpress, KGHM Polska Miedź, SKOK i wielu innych.

Naszymi atutami są jakość produktów i trwałość wykonanych nadruków. Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z nami. Chętnie zapoznamy się z Państwa pomysłami, doradzimy i wykonamy atrakcyjne upominki reklamowe,  które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

 


W naszej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo wiele ciekawych pozycji, które można wykorzystać jako upominki dla klientów, pracowników, partnerów biznesowych, gadżety podczas targów i imprez czy artykuły używane na co dzień w firmie. 

Są to między innymi: 

- długopisy (m.in. ekologiczne, plastikowe, metalowe),
- ołówki, kredki i zakreślacze,
- komplety piśmiennicze,
- etui (m.in. piśmiennicze, na wizytówki, na telefon),
- breloki,
- smycze,
- odblaski,
- pamięci USB,
- power banki,
- narzędzia i latarki,
- zapalniczki,
- kubki (m.in. ceramiczne, metalowe, plastikowe, termiczne),
- wizytówki,
- ulotki,
- notesy,
- teczki,
- kalendarze,
- parasole,
- portfele i artykuły skórzane,
- koszulki,
- torby (m.in. papierowe, bawełniane, konferencyjne, na laptopa),
- komplety upominkowe,

- i wiele innych…